Kargo & Teslimat

 • Ürünlerimiz orjinal ambalajındadır ve stoklarımızda mevcuttur.
 • Taşıyıcı kargo elemanları paketin içeriği hakkında bilgi sahibi değildir. 
 • Ürünlerimiz kargoya gizli paket açısından kapıda ödemeler için Dramalı Bilişim , kredi kartı ile online ödemelerde MBA Dış ticaret olarak verilmektedir. 
 • Siparişiniz kargoya verildiğinde kargo takip numarasını içeren bir e-posta ve siparişinizi kargoya verildiğine dair sms  iletilecektir. Bu nedenle sipariş sırasında kullanacağınız mail adresinizin ve irtibat numarınızın doğru olması kargo takip açısından önemlidir.  Sipariş takip aşamaları için tıklayın.
 •  
 • Haftasonu veya resmi tatillerde vereceğiniz siparişler bugünleri takip eden 2 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. 
 • Hafta içi saat 14:30'a kadar verilen online kredi kartlı ödemeleriniz aynı gün , 15:30'a kadar kapıda ödemeli siparişleriniz bir sonraki iş günü kargoya verilir.
 • Cumartesi , Pazar ve Resmi tatil günleri verilen siparişler sonraki iş günü kargoya verilir. 
 • Ürün teslim süresi 1 - 4 iş günüdür.

 

Kargom ne zaman ulaşır?

·         Hafta içi saat 15:30'a kadar verilen kredi kartlı ödemeleriniz aynı gün , 15:30'a kadar kapıda ödemeli siparişleriniz bir sonraki iş günü kargoya verilir. Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra teslimat süresi bulunduğunuz bölgeye göre 2 ila 4 iş günü arasında değişmektedir. Hafta sonu veya resmi tatillerde vereceğiniz siparişler, bu günleri takip eden 2 iş gününde kargoya verilecektir.

Kargomu nasıl takip edebilirim?

Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra kargonuzun durumunu takip edebilirsiniz.
Siparişinize takip numarasıyla kargo şirketinin kargo takip bölümünden takibini yapabilirsiniz.

Kargomu benden başka bir kişi teslim alabilir mi?

Siparişlerinizi kimlik ibrazı ile soyadı tutarlılığı olan birinci dereceden yakınınız teslim alabilir. Teslimat adresinde paketinizi teslim alan kişinin imzası istenecektir.

Kargo paketim ben adresimde yokken gelmiş. Ne yapabilirim?

Adresinizde bulunamamanız durumunda, paketinizi almanız ya da yeniden bir teslimat tarihi belirlemeniz için bir not bırakılır. 3 iş günü içerisinde ilgili kargo şubesinden paketinizi teslim almanız gerekmektedir.

Bulunduğum yerde kargo firmasının şubesi yoksa siparişimi nasıl teslim alacağım?

Bu durumda siparişiniz bulunduğunuz bölgeye en yakın  anlaşmalı kargo şubesinde bekletilir ve tarafınızca alınması için sizinle iletişime geçilir.

 •  
 •  

Saygılarımızla

Heyecanbitmesin.com Ekibi

 

 

SIKÇA SORULAN SORULAR

Sitenizden yaptığım alışverişi gizliliğine ne derece güvenebilirim ?

heyecanbitmesin.com olarak kullanıcıların bilgilerinin gizliliği ve güvenliği bizim için birincil derecede önem arz etmektedir. Sitemizden yapacağınız alışverişlerinizi gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz. Tarafımıza vermiş olduğunuz bilgiler şirketimizce gizli tutulacak ve ayrıca siparişlerinizde maksimum gizlilik ile tarafınıza ya da sevdiklerinize gönderilecektir.


Adres vermeden alışveriş yapabilir miyim ?

Adresinizi vermeden de heyecanbitmesin.com' dan alışveriş yapabilirsiniz. Siparişlerinizi size en yakın kargo şubesine gönderebiliriz ve siz de kargo şubesinden siparişlerinizi teslim alabilirsiniz. Bize sadece şehir, ilçe, mahalle ve irtibat telefonlarınızı iletmeniz yeterli olacaktır. 


Kredi kartı ile ödeme yapmam durumumda ekstremde heyecanbitmesin.com mu yazacak ?

Şirketimiz online ödemelerde IYZICO ödeme sistemlerini kullanmaktadır. Kredi kartı ekstrenizde de IYZICO olarak görünecektir.

 

Sitenizden alış veriş yapmak ne kadar güvenli ?

Sitemizde dünya genelinde tüm alışveriş sitelerinde yer alan SSL güvenlik alt yapısı ve bankalar tarafından şirketimize tanımlanan 3D secure güvenlik sistemi kullanılmaktadır. Bu sistemler internet üzerinden kredi kartı ve banka kartları ile yapılan işlemlerin maksimum güvenlik ile yapılabilmesini sağlamaktadır. Ayrıca sitemizden alış veriş yaparken gireceğiniz kredi kartı ve banka kartı numarları ve bilgileri hiç bir şekilde sistemimizde tutulmamakta sadece banka alt yapısı ile işlemler gerçekleştirilmektedir. 

 

Siparişim ne zaman elime ulaşır ?

Hafta sonu verilen tüm siparişler takip eden ilk iş günü saat 16:30 da kargo şirketine teslim edilir. Kargo şirketlerinin dağıtım planına ve yoğunluklarına göre bu süre 1 ile 4 gün arasındadır.

 

Siparişimi taşıyan görevli taşıdığı paketin içerisinde yer alan ürünün ne olduğunu biliyor mu ?

Kesinlikle hayır. Siparişleriniz merkez depomuzda gizlilik içerisinde paketlenerek kargo şirketine teslim edilir. Paketlerin üzerinde marka, logo ya da ürün içeriğini belirtecek herhangi bir ibare bulunmaz. 


Ürünler stoğunuzda mevcut mu ?

Sitemizde satmış olduğumuz ürünler stoklarımızdan tarafınıza sevk edilir. Sitemizde ileri derece teknoloji alt yapısı kullanmaktayız ve bu teknoloji sayesinde site içerisinde yer alan ürünlerin stokları otomatik olarak muhasebe programımızdan güncellenmektedir. Herhangi bir ürünün stoklarımızda tükenmesi durumunda sitemizin içerisinde ilgili üründe TÜKENDİ ibaresini görebilirsiniz.

 

Nasıl ödeme yapabilirim ?

Sitemizden yapacağınız alışverişlerinizde banka yolu ile HAVALE / EFT yapabilir, sitemizden güvenli şekilde KREDİ KARTI ile ödeme yapabilir, KAPIDA NAKİT veya KAPIDA KREDİ KARTI ile güvenli şekilde ödeme yapabilirsiniz

 

ÜYELERİMİZ İÇİN SİPARİŞLERİNİZİ TAKİP ETME 

Sitemize üye olurken verdiğiniz bilgiler ile giriş yaptıktan sonra ekranda sağ üst köşede bulunan Hesabım linkine tıklayınız.

  

Açılacak sayfada sol taraftaki menüden Siparişlerim linkine tıklayarak , siparişinizi kargo takip numarasını , sipariş detaylarınızı görebilirsiniz.

 

   


ÜYE OLMADAN YAPILAN ALIŞVERİŞLERDE SİPARİŞ TAKİP

Sitemizden hızlı üyelik ile verdiğiniz siparişlerinizin durumunu sorgulama için anasayfamızda sağ üst köşede bulunan SİPARİŞ TAKİP linkine tıklayarak siparişlerinizi durumunu sorgulayabilirsiniz. 

Herhangi bir konuda aklınıza takılan tüm soru ve sorunlarınız için 09:00 - 21:00 saat aralığında 0 850 304 9 323 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.